Heidi országos tudáspróba 2016-2017.

A "2014 év óvodája" címet elnyert Heidi Német Nemzetiségi Óvoda országos Tudáspróba versenyt hirdet az ország összes óvodása számára!

Októbertől május végéig 14 darab színes nyomtatott feladatlapot kapnak kézhez az ovisok, az egyes feladatlapokat kéthetente postán küldjük el. A feladatsorok között megtalálhatóak matematikai, logikai és természetesen memória fejlesztő feladványok is.

A tanév alatt bárki bármikor csatlakozhat és az ország bármely pontjáról várjuk a jelentkezéseket. Legyen szó ovis foglalkozásokrók vagy otthoni fejlesztésről, a Heidi tudáspróba anyaga kiscsoportostól nagycsoportig minden korosztály számára ajánlott. Várjuk óvodák, óvodai pedagógusok jelentkezését is, hiszen a feladatsorok akár óvodai foglalkozás keretein belül is megoldhatóak.

Invalid Displayed Gallery

A Heidi Tudáspróba minden megrendelője AJÁNDÉKOT kap, félévkor és a tanév végén, valamint 2017. júniusában sorsoláson vesz részt, amelyen családi wellness hétvégét, kerékpárt, állatkerti belépőt és még sok-sok értékes ajándékot sorsolunk ki!

Fontos: a sorsoláson való részvétel feltétele, hogy 2017. január 31.-ig valamennyi, addig kézhez kapott és megoldott feladatlap fényképét részünkre e-mailen (vagy postai úton) visszaküldjék a versenyzők. (Természetesen csak a helyesen kitöltött feladatsorok gazdái vesznek részt a sorsoláson.)

A Tudáspróba ára félévente bruttó 4.500.-Ft, amely előre fizetendő.

Heidi - "Tudáspróba munkafüzetek 2016/17 I. félév" megrendelése

A megrendelés menete:

1. Töltse ki az alábbi űrlapot!

2. Válasz emailben elküldjük az átutaláshoz szükséges adatokat.
(Jelen pillanatban csak az átutalásos vagy az OTP bankfiókban történő fizetés lehetséges. Dolgozunk a bankkártyás fizetésen is.)

3. Utalja át a féléves díjat, mely összeg beérkezését követően postán elküldjük Önnek az első feladatlapot a számlát és az AJÁNDÉKOT is!

4. Oldják meg gyermekével együtt a "Tudáspróba" első feladatsorát! 🙂

Heidi - Tudáspróba óvodásoknak 2016/17 tanév I. félév (H-201617) 4 500 Ft
Legalább egy terméket rendelnie kell!
Bruttó végösszeg:
0 Ft
Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Csak a postázással kapcsolatos ügyintézés miatt kérjük!
Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!