Csoportok

csoportok-tn

Az óvodában jelenleg három csoportunk van.

Kiscsoport – Méhecske csoport
Középső csoport – Hupikék csoport
Nagy csoport – Delfin csoport

Tiszteletben tartva a gyermekek egyéniségét, önállóságát, érdeklődését egy biztonságos, kedvező csoportos, szeretetteljes légkör kialakítására törekszünk. Az óvodai nevelés egész folyamatában komplexitásra törekszünk, az ismereteket nem elszigetelten, nem mozaikszerűen, hanem összefüggéseiben, kölcsönhatásaiban sajátítják el a gyermekek, úgy ahogy az a valóságban előfordul.

Kiscsoportos kortól nyelvi nevelés folyik óvodánkban. Olyan mindennapos óvodai tevékenységek során, mint az étkezések, öltözködés, mosakodás, rendrakás németül beszélünk a gyermekekkel. Középső és nagy csoportban naponta német nyelvű komplex magánóvodai foglalkozásokat tartunk. Minden csoportnak heti egyszer angol foglalkozást is tartunk.

házirend közzétételi lista pedagógiai program szmsz