Regisztrációs űrlap

A Heidi és Lila Akác Magánóvodába járó gyermekek szüleinek regisztrációs űrlapja.

Kedves Anyukák, Apukák és Munkatársaim!

Egy új kommunikációs csatornát vezetünk be az óvodába, és ehhez kapcsolódóan szükséges ez a regisztráció. Sok más mellett a rendszer lehetőséget biztosít, például a havi díjfizetés esedékesről szóló emlékeztető kiküldésére. A cégre vonatkozó részt csak annak kell kitöltenie, aki a befizetéseiről céges számlát kér, ellenkező esetben hagyjátok nyugodtan üresen. E-mailben és SMS-ben is van lehetőségetek fizetési emlékeztetőt kérni, csak jelöljétek be a megfelelő pontot. Gyermekenként természetesen, mindkét szülő regisztrálhat, sőt ajánljuk is. Óvodáinkat és a gyermekeket érintő bizonyos belső információkat, kizárólag ezen a csatornán keresztül juttatunk el hozzátok. Kérlek benneteket, hogy a csillaggal jelölt mezőket, feltétlenül töltsétek ki.

Kérlek, ezt a mezőt is töltsd ki!
Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!
Kérlek, ezt a mezőt is töltsd ki!